Reference. Photographer in Prague Lisniak Dmitriy

Alina White

Děkuji za úžasné fotky! Odvedl jste skvělou práci!

R

Romana Soukupová

Dimitrij za mě jeden z nejlepších fotografu. Má nejen profesionální přístup, ale umí naprosto vychytat tu romantickou chvíli, kterou si právě na svatbě přejete zachytit tak, aby když se k ní vrátíte ve vás zůstal ten hluboký nádech jako by jste to prozívali znovu a znovu. Od počátku foceni jsem měla pocit, ze nás fotí rodinný přítel. Myslím, ze za oba s manželem mužu napsat… pokud hledáte fotografa neváhejte oslovit právě Dimitrije Lisniak. Tedy pokud chcete, aby zachycení vaši vzpomínky bylo TOP. Ze srdce ti děkuji za vše!

Reference. Photographer in Prague Lisniak Dmitriy

Milan

Vše v naprostém pořádku, velice profesionální přístup a domluva

Reference. Photographer in Prague Lisniak Dmitriy

Michaela Švandová

Dmitriy je profesionální fotograf, z naší svatby zachytil nádherné momenty které nám vyrazily dech. Můj manžel se obecně nerad fotí, ale to co Dmitriy dokázal je až neuvěřitelné. Rozhodně mohu doporučit a těším se na další spolupráci.

Reference. Photographer in Prague Lisniak Dmitriy

Veronika a David

Ze všech fotografů se nám nejvíce líbily fotografie od Dima a tak jsme se s ním setkali a řekli si své představy. Dimo je velmi milý a ochotný fotograf s vřelým profesionálním přístupem. Dimo měl spoustu nápadů, byl aktivní a fotil za každého počasí a každé příležitosti. Na naší svatbě tak vznikly opravdu hodně kouzelné fotografie jak v dešti, na zámku, tak i při svitu slunce :) Velmi rádi se vrátíme k nafotografování dalších fotek, třeba s dětmi <3 Děkujeme!
Reference. Photographer in Prague Lisniak Dmitriy

Miroslav a Anna

Mali sme tu čest,že nas mohol fotit na našej svadbe Dimitry a tymto by sme chceli vyjadrit našu velku vdaku a spokojnost s jeho pracou. Fotky urobil velmi krasne a na svadbe bol ozaj velmi aktivny a bolo z čoho vyberat. Ešte raz velka vdaka a vrele doporučujeme jeho služby ohladom fotenia.

Reference. Photographer in Prague Lisniak Dmitriy

Elena

www.facebook.com/lena.gordyatskaya?ref=bookmarks

Я очень счастлива,что встретила Дмитрия. Это очень позитивный, отзывчивый человек, на него всегда можно положиться. За весть день он ни разу не присел, на все мои просьбы он отвечал сразу и всегда положительно. Хочется сказать огромное спасибо за терпение, поддержку, море позитива и отдельное спасибо за такие волшебные, живые фотографии. Мы очень Вам благодарны))))

С

Светлана

Всё прошло отлично, фотографии получились яркими, сочными и эмоциональными. Рада, что обратилась к Дмитрию. Перед фотосессией встретились, обсудили все моменты, которые меня интересовали. Фотосессия прошла легко и приятно. К нашему отъезду все фотографии были готовы. Дмитрий очень приятный и отзывчивый человек. Рада, что познакомилась с ним.
Желаю дальнейших творческих успехов и много новых клиентов.
Спасибо :-)

Е

Екатерина Мелешко

Дмитрий в общении очень приятный, тактичный и веселый человек. В итоге совместной работы получаются не только отличные фотографии, но и наберетесь позитива и положительных эмоций на год вперед! Спасибо, Дима! У нас получилась отличная команда!

Reference. Photographer in Prague Lisniak Dmitriy

Luba Kuba

www.facebook.com/app_scoped_user_id/969462836423634/

Выбрала фотографа вконтакте и не прогадала, очень много идей у Дмитрия. Интересно с ним работать и легко. Отличный фотограф и фотографии получились красивые. Спасибо большое Дмитрию, я в восторге от его работ.